Ödeme ve İade

Ödeme ve İade

 

Ödeme Seçenekleri :
 
1.Ödemeyi nasıl yapıyoruz?
Siparişinizi tamamlama aşamasında kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
2.Tutarı havale yapabiliyor muyuz? Kapıda ödeme var mı?
Üzgünüz, şu an için ödemenizi sadece kredikartı ile yapabilirsiniz. Alternatif ödeme yöntemleri ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor.
3.Taksit seçenekleri mevcut mu?
Satınalma işleminizin son aşamasında, kredi kartı ve bankanıza göre taksit seçeneklerini görebilirsiniz.
 
İade ve Değişim :
 
1.İade işlemleri için ilk olarak ne yapmam gerekiyor?
 
Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi gün içerisinde “sebep göstermeden cayma hakkı” dahilinde iade talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturasıyla,paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve globbeambalajın doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, 'Ürün Birim Fiyatı + KDV' şeklinde kesilmiş bir 'İADE FATURASI' ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini 'İADE FATURASI' kesilmediği takdirde tamamlayamıyoruz.
 
Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı,ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemli. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullandımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir dilekçe,fax yada müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek ürün ve faturanızı firmamıza kargo ile gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün fiyatı hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretlerini müşteri karşılamaktadır.
 
DEĞİŞTİRME ŞARTLARI
 
Globbe Ambalajdan yaptığınız herhangi bir alışverişte, ürünün niteliği ne olursa olsun değişim yapılmıyor. Ancak teslim aldığınız andan itibaren 7 gün içerisinde yukarıda belirttiğimiz koşulları yerine getirerek ürünü iade edebilirsiniz.