Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

 

Globbe Ambalaj olarak sizlere daha güvenilir bir ortam sağlamak amacıyla gizlilik ilkelerimizi sizlere aktarmak istiyoruz;
 
Siz ,değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için bazı kişisel bilgilerinizi (ad,soyad,tc kimlik numarası,e-posta vb…)sistemimize kayıt aşamasında sizlerden talep ediyoruz.Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi bizim önceliklerimizdendir.Sisteme girmiş olduğunuz tüm bilgilere sadece şahsınız ulaşabilmekte ve değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bu bilgilerde değişiklik yapabilmesi mümkün değildir,bu bilgiler üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır yada ticari bir amaç için müşterinin bilgisi olmaksızın kesinlikle kullanılmamaktadır.Mevcut bilgileriniz sadece kredi kartı kullanımı ve tarafınıza fatura beyanı içindir.Sitemizde bir satın alma işlemi yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmiş sayılmış bulunuyorsunuz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içermektedir.
 
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Ödemeleriniz sırasında maksimum güvenliğinizin sağlanması için "3D Secure" sistemleri kulanmaktayız.Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir.
 
Gizlilik ilkelerimizle ilgili her türlü soru,öneri,talep,değişiklik için info@globbeambalaj.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz yada aşağıda belirtilen kontakt detaylarından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.
 
Adres : Ikitelli OSB Mutsan San.Sitesi M6 Blok No:40-42
Istanbul - Turkey
Tel :(850) 811 17 27
Mobile : 0(532) 600 83 85